Tijdens Midwinter Fair in Archeon
Op 10 en 11 december 2011 deelde Celtica Publishing een kraam met illustrator Melchior van Rijn op de Midwinter Fair in Archeon, Alphen aan den Rijn. Zaterdag 10 december was de Vlaamse schrijver Christophe Vermaelen van de partij om zijn debuut Het Hemelse Rijk te presenteren. Liefhebbers van avontuurlijke verhalen over macht, lust en liefde zullen zeker genieten van Christophes boek!
Uiteraard was ook Rianne Lampers aanwezig om haar Kronieken van de Nieuwe Tijd te verkopen. Behalve de auteurs van Celtica Publishing waren er volop andere schrijvers aanwezig, zoals Adrian Stone, Joris van Leeuwen, Rik Raven, Rona Kreekel en vele anderen.
Hieronder een kleine impressie van de Midwinter Fair 2011. Klik op de plaatjes om de volledige versie te zien!
Vorig bericht in categorie (Verschijnt binnenkort: Het Hemelse Rijk) - Home - Volgend bericht in categorie (Verwacht: Ishtar Roodrug en het lot van de wereld)